NORDZUCKER

Puikus sąmoningos erdvės koncepcijos pritaikymo pavyzdys – Lietuvoje įsikūręs pasaulinės kompanijos „Nordzucker“ biuras Kauno „Doko“ verslo centre. „Juritta Furniture“ komanda šiam biurui kūrė bendrą koncepciją, interjero projektą, gamino baldus ir koordinavo interjero įgyvendinimo projektą.

HELLA

Operatyviai įrengti biurą 90 darbuotojų, kuris išpildytų bendrą Hella biurų, esančių skirtingose pasaulio šalyse koncepciją. Tikslui įgyvendinti buvo pasitelkti sąmoningo biuro projektavimo principai – sukurtos atskiros koncentruoto darbo, bendradarbiavimo, poilsio, tylos zonos, naudotos inovatyvios technologijos. Biure suprojektuoti ir įrengti individualūs akustiniai, apšvietimo ir ergonomikos sprendimai.

ALWARK

Įgyvendinti kliento bei architekto bendrai sukurtos vizijos nestandartinius sprendimus. Bendradarbiavimo dėka parinkti tinkamiausius medžiagų, bei konstrukcijų sprendimus, padedančius formuoti reprezentatyvų, įmonės viziją atitinkantį įvazdį.

ANALIZĖ

išpildyti kliento individualius poreikius. Nestandartinių medžiagų pritaikymas ilgaamžiškiems, ergonomiškiems ir estetiškiems biuro sprendimams, bei jaukios ir gaivios darbutojų laisvalaikio zonos kūrimas, bendradarbiaujant su interjero dizainerių komanda!

STOTIS

Itin operatyviai įgyvendinti nestandartinius sprendimus vienoje iš mieso įvazdžiui strategiškai svarbiausių vietų. Rasti sprendimai, kurie padėjo kokybiškai įgyvendinti architektų viziją ir garantavo ilgalaikį panaudojimą dideliems vartotojų srautams pritaikytose erdvėse.

TOMBO

Sukurti atviro, sąmoningo ofiso koncepciją, suformuojant koncentruotą darbo zoną, pasitarimų ir komandinio darbo zona, Laisvalaikio ir neoficialaus bendravimo zonos. Visa tai atlikti optimizuojant laiko ir ekonomines sąnaudas.

LIDL

Pagaminti unikalius baldus Lidl Lietuva administracijos komandos Laisvalaikio zonoje. Parinkti ilgaamžiškas ir estetinės išvazdos medžiagas, kuriomis būtų lengva sukurti jaukią namų stiliaus aplinką.

INDIVIDUALAUS NAMO VIRTUVĖ

Įgyvendinti dizainerio viziją – drąsus sprendimai, įrodantys, kad aukštą estetikos lygį galima pasiekti derinant ryškias ir žemiškas spalvas. Konsultuoti medžiagų bei konsrukcijų parinkimo klausimais, siekiant sukurti aukščiausią rezultatą – ne tik išskirtinai gražų, bet ir praktišką baldą.