INDIVIDUALUS BUTAS

Šiame interjere puikus prabagos ir modernumo derinys, atkleidžianti kliento skonį, bei stilių. Subtilios auksinės detalės suteikia namams individualumo,o kokybiškos baldų medžiagos garantuoja ilgaamžišką jų naudojimą.

INDIVIDUALUS BUTAS

Šiuose namuose dvelkia ramybe, harmonija ir pavasariu. Ramių spalvų, tekstūrų ir medžiagų suderinamumas, leidžia klientui mėgautis laiku savo namuose. Mūsų misija šiame projekte buvo įgyvendinti interjero dizainerių ir kliento viziją, bei rasti geriausius technologinius sprendimus, bei užtikrinti baldam ilgaamžiškumą ir kokybę.

INDIVIDUALUS BUTAS

Gilūs ir tamsūs baldų atspalviai suteikia interjerui grynumo ir prabangos, kurie derinami su šviesiomis sienomis dar labiau išryškėja tik įžengus į šiuos namus. Akcentuojami tvarūs, ilgaamžiški baldiniai sprendimai ir baldinės medžiagos. O svarbiausius akcentus sudėlios ten gyvenantys žmonės!

INDIVIDUALUS NAMAS

Įgyvendinti dizainerio viziją – drąsus sprendimai, įrodantys, kad aukštą estetikos lygį galima pasiekti derinant ryškias ir žemiškas spalvas. Konsultuoti medžiagų bei konsrukcijų parinkimo klausimais, siekiant sukurti aukščiausią rezultatą – ne tik išskirtinai gražų, bet ir praktišką baldą.