BALDŲ PROJEKTAVIMAS

Vis daugiau klientų ieško išskirtinių, individualaus dizaino sprendimų, kokybiškai atliktų projektų ir ilgaamžiškų, lengvai prižiūrimų baldų. Individualių – nestandartinių baldų idėjos suteikia interjerui, originalumo ir kūrybiškumo pojūtį. Ilgametės patirties ir patikimų partnerių dėka Juritta Furniture komanda gali realizuoti visas Jūsų idėjas ir norus. Mūsų tikslas suprojektuoti Jums ne tik ergonomiškus, saugius ir ilgaamžiškus, bet ir unikalius baldus. Neįmanomų užduočių mums nėra, o ypatingiausi projektai visuomet gimsta iš idėjų, kurios pradžioje atrodo lyg tikras iššūkis. Iššūkius mes mėgstame ir kiekvieno naujo laukiame su nekantrumu!!

BALDŲ GAMYBA

Kiekvienas baldas mums tarsi mažas meno kūrinys. Tam, kad jis būtų harmoningas reikia, jog visi sprendimai – medžiagos, konstrukcijos, furnitūra, gamybos technika būtų puikiai suderinti tarpusavyje. Daugiau negu 10 metų patirties kietųjų baldų gamybos procesuose, leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatus ir meistriškai atlikti beveik visų medžiagų, reikalingų kietųjų baldų gamybai, apdirbimo procesus. Tai, ką Jūs galite sugalvoti, mes galime pagaminti!

INTERJERO SPRENDIMAI

Mūsų tikslas kuo efektyviau, ergonomiškiau, sąmoningiau išnaudoti Jūsų namų, ofiso ar viešąją erdvę. Tad Juritta Furniture komandos nariai yra pasirengę Jums patarti interjero sprendimo, darbo vietų , namų zonų išplanavimo, elektros išvedžiojimo, baldų projektavimo klausimais. Norint atrasti bendrą erdvės harmoniją, gerą pojūtį ar sukurti produktyvi1 aplinką, reikia investuoti nemažai savo laiko šios srities žinių gilinimui, tad mes esame tam, kad Jus edukuotume ir sutaupytume Jūsų brangaus laiko.

KONSULTACIJOS

Juritta Furniture džiaugiasi prisidėdami prie Jūsų namų, ofisų ir kitų Jums svarbių erdvių įkurimo. Visada mėgaujamės laiku praleistu su klientu ypač kai galime jam patarti, diskutuoti ir kartu atrasti atsakymus į jį neraminančius klausimus. Konsultuodami, visada vadovaujamės savo darbo principais – ieškome sprendimų, kurie Jūsų aplinkoje mažintu vartotojiškumą, didintu darbo aplinkos ergonomiką, sąmoningai išnaudotų erdvę, tausotu Jūsų laiką bei sveikatą. Tad turėdami patikimus partnerius ir būdami savo srities profesionalai galime Jus konsultuoti įvairias klausimais – pradedant produktyvios, sąmoningos erdvės formavimo principais, baldų gamybos, individualių baldų projektavimo, interjero sprendimų, ergonomikos, tikslinių medžiagų parinkimo, spalvų taikymo ir veikimo, darbų koordinavimo ir baigiant produktyvumo didinimo klausimais.