JURITTA FURNITURE, ŠEIMOS SUKURTA ŠEIMAI!

Baldų kūrimas ir gamyba – tai gyvenimas šeimos, kuri į savo ypatingą erdvę mielai priima visus komandos narius. Jau dešimt metų su tokiu požiūriu Juritta Furnture žengia virtuvės, namų bei ofiso baldų gamybos keliu.
Aukštos kvalifikacijos komandos bendradarbiavimas su savo sričių profesionalais: architektais, dizaineriais, kolegomis iš kitų stambiausių Lietuvoje baldų gamybos įmonių, leidžia džiaugtis nesuskaičiuojama galybe sėkmingai įgyvendintų projektų ir kasdien augančiu skaičiumi laimingų klientų. Tai įkvepia nuolat vis aktyviau siekti pagrindinio Juritta Furniture tikslo: visuomet užtikrinti, kad klientą pasiektų ne tik stilingi, inovatyvūs ir jo norus bei lūkesčius viršijantys, bet ir aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantys baldai bei dizaino sprendimai.
Tobulėdami ir augdami, plėsdami savo partnerių ratą, galime savo klientams pasiūlyti ergonomiškus, kiekvieno norus ir poreikius atitinkančius sprendimus. Kiekvienas mūsų klientas gauna ne tik paslaugą ar daiktą, bet ir emociją… kai pirmą kartą išbando elektra reguliuojamą stalą…. kai prisėda ant ergonomiškos kėdės, kuri tarsi apkabina visą kūną… kai naujumu ir jazminų arbata kvepiančioje virtuvėje įsitaiso šiltam šeimyniškam pašnekesiui su artimaisiais…
Juritta Furniture didžiausi pasiekimai tai ne tik skambūs mūsų stambiausių klientų vardai, tai ne tik ilgametė patirtis – tai laimingi ir sveiki mūsų klientų ofiso darbuotojai, besinaudojantys sveikatą bei produktyvumą gerinančiais ofiso baldų sprendimais, tai sėkmingi aukšto lygio vadovai, svarbius sprendimus priimantys prie specialiai jiems sukurtų vadovo baldų, tai šeimos leidžiančios prasmingiausią laiką drauge prie didžiulio valgomojo stalo. Visa tai yra Juritta Furniture!